HABERLER
Samsunsporlular.com

KOREOGRAFİ KRALI AV. ENGİN SEVER AÇIKLAMA YAPTI

 

Çok fazla konuşmaya gerek yok. Yapılacak olan çok basit. Başkan twitter’ı bıraksın herşey düzelir. “ Benim  ölmemi isteyenler” dediği kişilere imkan ve prim  veriyor böylece. Zaten istedikleri bu. 
Burası sosyal medya ve yazıştığı kişiler tribün camiası. Bir kısmı çoluk çocuk,bir kısmı cahil,bir kısmı kötüniyetli. Burada tasavvur edemeyeceğimiz niyetlerde,kafa yapılarında,cahillikte binlerce insan var. 
Adam sosyal medyada tribün ürünü satan  sayfa ile irtibat kurarak   “bu model var mı” diyor. Var diyorsun. “Bende de var” diyor. Bunu 6-7 farklı hesaptan tekrar tekrar yapıyor. Bu adamın cahilliğinden bu yaptığından neyi amaçladığını anlayabilmek bizim beynimizi aşıyor. Başkanın anlamadığı nokta bu. 
Bu adamlarla didişip,herkesi aynı kefeye koyup  armayı hayatının ortasına koymuş insanları kırmasının anlamı yok. Bu insanlar ömürlerini adadılar arma uğruna. Karda buzda binlerce kişi yollara düştüler,yağmurlarda üstü açık tribünlerde sırıl sıklam oldular,kendi sosyal çevrelerinde riyakarlarla kavga ettiler,türlü türlü muameleye maruz kaldılar,mücadele ettiler,hafta sonunu iple çektiler,harçlık biriktirip bilet aldılar yada milletin önünde stada ancak girebildiler,son 15 dakikalarda kapıların açılmasını beklediler,duvar dibinde tek sıra olarak saatlerce dışarıda beklediler vs vs. Yılport’tan sonra Samsunspor’u hatırlayanlar gibi şakşakçı da olamadılar. O yüzden bu adamların zoruna gidiyor ikide bir benim param,paramı verin,ben olmasaydım  cümleleri.  Bunu hepimiz biliyoruz. Sen olmasaydın şu anda amatördeydik. Ancak bu kulübün 56 yıllık mazisinde olanlar olmasaydı da sen böyle marka değeri olan bir kulüp bulamazdın kusura bakma. Bir para hesabı sorulacaksa verdiğin paraların çar çur edilmesine sebep olanlara sorman lazım. Bunun muhatabı biz değiliz. Bu şehirde tarihinde görülmemiş forma satışı oldu hatırlatmak isterim. Pandemi olmasa kombinede de rekor kırılırdı eminim. (Buna hatıra kombinesini katmıyorum. Zira camiayı bilen birisi böyle bir sezonda böyle bir projeye girişmezdi yada bu şekliyle girişmezdi. 55 TL yapardı ve peynir ekmek gibi satılırdı. Bu da kulüp tarihine yine bir ilk olurdu taraftarın gösterdiği ilgi açısından)

Şimdi yapılması gereken belli. Bu saçma didişmelere ve muhataplıklara son verilecek ,birlik ve beraberlik içinde başarı yakalanacak. Etrafındaki yada sosyal medyadaki Yılportsporluların şakşakçılığı ile bu işler olmaz. Ne olacaksa Samsunsporlularla olacak. Çünkü biz biliyoruz ki bizler bu sevdanın cefasını çekerken  onların çoğu  akşam gs,fb,bjk maçı hangi mekanda izleyeceğiz diye yer ayırtma peşindeydi. 

Ayrıca çok iyi biliyoruz bu şehirde kendine Samsunsporluyum dediği halde işine gelmeyen şeyler oldu mu aleyhte oynayanlar, yine bu şehirde Samsunspor’un başarısını istemeyen  bizim de zamanında büyük mücadele verdiğimiz   başka çevreler var. Bizim gücümüz bir yere kadar yetti. Şimdi sende bizde o dönemlerde eksik olan  şey var. Güç. Sen birlik ve beraberliği sağla,insanları kırıp uzaklaştırma  biz zaten onlara gereken tepkiyi veririz. Bunu şakşakçılarla yapamazsın!!

13 Ocak 2021
1361
0
YORUMLAR (0)
Bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.
YORUM YAPIN