HABERLER
Samsunsporlular.com

BAŞKANIMIZ YÜKSEL YILDIRIM: KİMSENİN BİZİ PARÇALAMASINA İZİN VERMEYECEĞİM

Samsunsporumuzun başkanı Yüksel Yıldırım, telefonla katıldığı bir taraftar canlı yayınında ''Hepimiz stres altındayız, acilen psikolojik olarak destek almalıyız  Hem şehir, hem hoca stres altındayken oyuncularımızın kafalarını rahatlatmalıyız. Artık ben de bu anlamda yıprandım hepimiz destek almalıyız.'' diye konuştu.

Takımın durumuyla alakalı ''Biz bir hata yaptık, Giresunspor’u yakalamak için çaba gösterdik ama gittik yenildik şimdi puan farkını 5’e yükselttik şimdi ilk olarak Giresunspor’u yakalayıp tekrar zirveye oturmak olacak. Kimsenin bizi parçalamasına izin vermeyeceğim.“ ifadelerini kullanan Yıldırım, inşası Batı Park mevkiinde devam eden altyapı tesislerinde problem yaşandığını söyledi.

Yüksel Yıldırım: ''Yatırımın önü kesiliyor önce 10 yıl dediler sonra 3 yıl dediler şimdi 1 yıldan bahsediliyor. Belediye imzayı atmadı, verilen sözler tutulmadı ben de inşaatı durdurdum. Yapılan işler bana kalmayacak; bu şehrin olacak. Samsun’un geleceğine sahip çıkın.'' dedi.

Sezon sonu ile ilgili hedeflerden geri adım atılmadığı belirten başkanımız; "Bu takım şampiyon olacak. Öyle bir şampiyonluk kutlaması yapacağım ki tüm Türkiye hayretle izleyecek. Öyle 2-3 kornaya basmakla değil, şehirde görsel şölen oluşturacağım. Yeter ki bana güvenin." ifadelerini kullandı

23 Mart 2021
208
0
YORUMLAR (0)
Bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.
YORUM YAPIN